Ana sayfa Haber Sahte Datça Acıbadem Macunu

Sahte Datça Acıbadem Macunu

Sigara Detoksu Acıbadem Macun Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

6082
4
PAYLAŞ
Sahte Datça Macunu
Sahte Datça Macunu ile alakalı olarak Datça Belediyesi'nin resmi facebook sayfasında paylaşılan gönderinin ekran görüntüsüdür.

Datça Belediyesi, resmi facebook sayfasından “Dikkat! Sahte Ürün” başlığıyla bir duyuru yayınladı. Yapılan duyuruda datça acıbadem macunu ile alakalı satış sitelerinde paylaşılan bilgilerin doğru olmadığı, sahtecilik yapıldığı belirtilmiştir. Konuyla alakalı Facebook sayfasının ekran görütüsünü aşağıda paylaştık. Bu yazımızda ise sizler de satın olmuş olduğunuz datça macunu hakkında -varsa- şikayetleri ve kullanıcı yorumları paylaşabilirsiniz.

Datça Macunu Nedir?

Datça macunu, Muğla’nın Datça ilçesinde yetişen ve halk arasında acıbadem ağacı olarakta bilinen bitkiden elde edilen bir macundan elde edilen, iddia edildiğine göre ciğerleri temizleyen, sigara bırakmaya yardımcı olan bir bitkisel üründür.  Konuyla alakalı olarak araştırma yapınca Datça Belediyesi tarafından paylaşılan bu bilgiye denk geldik ve sizlerle paylaşmak istedik. Dilerseniz ilgili kurumun resmi facebook sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Satış yapılan sitelerde datça acıbadem macunu ile alakalı olarak sigara içenlerde genel olarak görülen akciğer rahatsızlıklarının ortadan kaldırdığı iddia ediliyor. İnternette datça macunu “sigara detoksu” olarakta biliniyor.

Sahte Datça Macunu
Sahte Datça Macunu ile alakalı olarak Datça Belediyesi’nin resmi facebook sayfasında paylaşılan gönderinin ekran görüntüsüdür.

Datça Acıbadem Macunu Kullananlar

Bu ürünü kullananların yorumlarına, şikayetlerine yada önerilerine sayfanın altındaki yorum alanından ulaşabilirsiniz. Diğer sitelerdeki yorumlar incelediğimizde pekte iyi şeyler okumadığımızı belirtmek isteriz. Belki gerçekten işe yarıyordur, belki de hiç bir işe yaramıyordur. Bu konuda sizlerden gelecek olan kullanıcı yorumları, datça acıbadem macunu yada sigara detoksu ürününü kullanmak isteyenlere fikir verecektir.

Sigara Detoksu Nasıl Kullanılır?

Açıkçası datça macunu nasıl kullanılır sorusuna net bir cevap veremiyoruz. Satış sitelerinde günde 2 bardak çay içilmesi tavsiye ediliyor fakat acıbadem macunu ile çayın nasıl hazırlanacağı ile alakalı bilgilere ulaşamadığımız için size detaylı bir kullanım talimatı aktaramıyoruz. Eğer satın almayı düşünüyorsanız lütfen iletişime geçtiğiniz müşteri temsilcisi ile kullanımı hakkında detayları konuşunuz.

Datça Acıbadem Macunu Şikayetleri

Bu ürünün içerisinde acıbadem kökü, meyan kökü ve zencefil bulunmaktadır. 1 kavanoz acıbadem macunu satış fiyatı 49 türk lirasıdır. Düzenli olarak kullandığınız sigarayı bırakacağınız iddia ediliyor. Sizler de sayfanın altındaki kullanıcı yorumları alanından datça acıbadem macunu hakkındaki yorumları, şikayetleri ve önerileri paylaşabilirsiniz.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here