Ana sayfa Teknoloji iPhone 8 Plus Yerine 64 GB iPhone X Geldi

iPhone 8 Plus Yerine 64 GB iPhone X Geldi

232
0
PAYLAŞ
iPhone x 64 gb aldım
iPhone x 64 gb aldım

Geçen gün iphone 8 plus telefonum ile alakalı yavaşlama problemini sizlerle paylaşmıştım. Geçen yıl satın aldığım iPhone 7 Plus bile bu kadar yavaşlamamış, hiç donma problemi ile karşılaşmamıştım. Fakat iPhone 8 Plus 64 GB’ı satın aldıktan sonra yavaşlama sorunu bir yana birkaç defa 10-15 saniye kadar donduğuna şahit oldum. Bu da canımı çok sıktı ve iade etme kararı aldım.

iPhone X’i 2. Alışım

Aslında ilk defa iphone x satın almıyorum. Daha önce de 256 GB modelini almış fakat ekranının yanlarının iphone 7 plus telefonuma nazaran küçük olması bir türlü ısındırmamıştı. Fakat daha sonra iphone 8 plus telefonumda donup ve yavaşlaması midemi bulandırmış, iphone 10’u küçük ekranla kullandırmaya mecbur bırakmıştı.

İnternette zaten Apple’ın telefonları yavaşlattığına dair dolaşan dedikoduları da ekleyince gerçekten soğumaya başladığımı da iphone 8 plus ile söyleyebilirim. İnşallah öyle değildir, umarım millet yanılıyordur ve Apple öyle bir salaklık yapmıyordur ama ne bileyim belki de benim aldığım telefonda donanımsal bir sorundan dolayı da telefon donuyor olabilirdi.

Bu arada dilerseniz iphone 8 yavaşladı başlıklı konuma linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Neticede insan bir şeyden bir kere soğudu mu bir daha kolay kolay ısınamıyor ya işte bende de öyle oldu. Iphone 8 plus’a bir kere soğumuştum. Belki de mazaretti, bahane arıyordum ama en nihayetinde gittim Apple Store’a verdim telefonu ve aldım bir kere daha iphone X’i.

iPhone X 64 GB Aldım

Daha önce satın aldığım model 256 GB’tı. Bu defa ise $200 cebimde kalsın istedim ve 64 GB olanı aldım. Hafıza ile pek sorun yaşamadım. Zaten iCloud’u da kullanıyorum arada, bilgisayarda da yedekleniyor tüm dosyalar. Tabir yerindeyse “sıkıntı tınne”. 🙂

Şimdilik daha iyisini yapana kadar en iyisi iPhone 7 Plus. Şaka şaka. Apple’ın önümüzdeki aylarda iphone X Plus modelini çıkaracağı kulislerde konuşuluyor. Çıkınca belki de bu telefonumu iade edip yada upgrade edip sizler için iphone x plus incelemesi yapabilirim. Sizler de yorum altından düşüncelerinizi, varsa sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

GENEL DEĞERLENDİRME
Tasarım
Fiyat
Özellikleri
PAYLAŞ
Önceki makale$850 Ödediğim iPhone 8 Plus Yavaşladı
Sonraki makaleMoringa Çayı Faydaları Nelerdir?
İnsanlara faydalı olabilmek adına araştırma yapan, öğrendiği bilgileri güzel ülkemin insanlarıyla paylaşmaktan dur olmayan ve mutlaka aşık olunacaksa ille de "vatana olunmalı" diye düşünen bir fakir...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here