Ana sayfa Teknoloji Flawless Epilasyon Aleti Kullananlar

Flawless Epilasyon Aleti Kullananlar

Son teknoloji ile geliştirilen flawless epilasyon cihazı kullanıcı yorumları ve şikayetleri

2661
1
PAYLAŞ
Flawless Epilasyon Aleti Ekşi Yorumları
Flawless Epilasyon Aleti Yorumları

Flawless yüz epilasyon aleti bugün internette tanıdığım, hakkında epey kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuduğum bir üründür. Bu yazımda ise flawless epilasyon aleti kullananlar da fikirlerini, görüşlerini paylaşsınlar diye ürün hakkında detayları paylaşmak istedim. Birçok mağazada da bulabileceğiniz bu ürün aslında genel itibariyle internet üzerinden satılmaktadır. Satış fiyatı 89 TL’dir.

Flawless Epilasyon Aleti Nedir?

Flawless epilasyon aleti, oldukça şık bir tasarım ile yüz bölgesinde kullanabileceğiniz, istenmeyen tüyleri ortadan kaldıracak olan bir epilasyon aletidir. Bu ürün tüm cilt tipleri için kullanılabilmektedir. Klasik tüy yok etme yöntemlerine nazaran 8 kat daha iyi sonuçlar veren flawless epilasyon aletinin bir benzeri Watsons markasında da bulunmaktadır.

İddia edildiğine göre bu ürün 2017 yılında birçok kadın tarafından tercih edilmiş, olumlu kullanıcı yorumları ile 2018’de de epey satılacağı tahmin edilmektedir.

Flawless Epilasyon Aleti Kullananlar

Sosyal medyada birçok kişi tarafından cilt bakım ürünleri arasında epey konuşulmaktadır. Biz de sizler için ürün ile alakalı tüm şikayetleri ve yorumları bir arada toplamak istedik. Sayfanın altındaki yorum alanından flawless kullananlar tarafından paylaşılacak olan detayları okuyabilirsiniz.

Ürün oldukça şık bir şekilde tasarlanmıştır. Çok güzel bir RUJ’u andıran tasarımıyla her yere indirebileceğiniz bu üründe paslanmadığı iddia edilen çelik başlık kullanılmıştır. Avrupa’da çok ciddi bir satış rakamına ulaşmış olan bu ürünün Türkiye’de satılan ürünler ile bağlantısı var mıdır yok mudur bilemiyoruz. Lütfen sahte flawless epilasyon aleti satıcılarına karşı dikkatli olunuz..

Flawless Epilasyon Aleti Tanıtım Video

Flawless Epilasyon Aleti Şikayetleri

Google yada diğer arama motorlarında flawless diye arama yaptırdığınızda karşınızda onlarca satış sitesi çıkacaktır. Bütün bu sitelerde orjinal ürün satılmamaktadır. Lütfen dikkatli olunuz.

Flawless epilasyon aleti cildi tahriş etmeyen özelliği sayesinde ekstra ürünler kullanmanızı ortadan kaldıracaktır. Klasik ağda yöntemlerinde oluşan ağrıların aksine bu ürünle birlikte ağrılardan, sızılardan da kurtulacaksınız.

Flawless’i Kullanabileceğiniz Bölgeler

Aslında sadece yüz bölgesi için geliştirilen bu ürünün başka bölgelerde kullanılması tavsiye edilmiyor. Hem hijyen açısından hem de ürünün performansının çok etkilenmemesi adına çene, yanak, dudak üstü kısaca yüz bölgesinde kullanılması gerekiyor.

Orjinal flawless epilasyon aleti fiyatı 149 TL’dir. Başka sitelerde bu ürünü 89 türk lirasına satıyorlar. Bir arkadaşıma da hediye etmek istiyorum diye düşünüyorsanız 2 adet için 169 TL ödemeniz gerekecektir.

Flawless, Amerika’da $19,99’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Target, Walmart gibi Amerika’nın dev marketlerinden ürünü satın alabilirsiniz.

Flawless Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları

Nacizane tavsiyemiz satın almadan önce mutlaka ürünü kullananların görüşlerini okumanızı tavsiye ederiz. Şu anda GittiGidiyor, N11, SanalPazar gibi sitelerde ürün satışı yapılıyor olsa da henüz yeni satılan bir ürün olması hasebiyle pek fazla yorum ve şikayet bulunmuyor. Sorularınız olursa yorum alanından sormayı lütfen ihmal etmeyiniz.

1 YORUM

  1. Orjinal Flawses markası
    Alın. Piyasa da taklitleri var ve çok dandik . Orjinal olanı sır ağda ve ip ‘ e göre daha sağlıklı acısızve hemen çıkartmıyor ve tüyleri çoğaltmıyor .
    Orjinal satışı olan . ***

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here