Ana sayfa Sağlık Fitball’s cla 1000 mg zayıflama çayı nedir?

Fitball’s cla 1000 mg zayıflama çayı nedir?

Fitballs zayıflama çayı ile kilo verenlerin kullanıcı yorumları, şikayetleri, tavsiyeleri

644
0
PAYLAŞ
fitballs cla 1000 mg kullananlar
fitballs cla 1000 mg kullananlar

Fitballs nedir? Son günlerde özellikle instagram ünlüleri tarafından kullananılan / reklamı yapılan fitballs zayıflama çayı ve fitballs cla 1000 mg kilo verdiren ilaç diyet ile birlikte kullanıldığında vücuttaki ödemi atan, sağlıklı bir şekilde kilo verdiren bir zayıflama setidir. Bu setin içinde 15 günlük kullanıma yetecek kadar zayıflama detoks çayı ve 30 günlük kullanıma yetecek kadar fitballs cla 1000 mg kapsül bulunuyor. Merak edilen sorular ise fitballs gerçekten işe yarıyor mu, eczanelerde satılıyor mu yada fitballs çayı satılan eczaneler hangileridir? Bu yazımızda kısa kısa cevaplarla bunlara yer vermeye çalışacağız.

Fitballs nedir?

Fitballs, instagram ünlüleri aracılığıyla reklamı yapılan ve içerisinde hem zayıflama çayı hem de zayıflama ilacı olan kilo vermeye destek veren, vücuttaki ödemi atan ve yağlarınızı yakacak olan bir settir.

Şimdi yukarıdaki paragrafta her ne kadar iddialı konuşuyor gibi görünmüş olsakta bu iddialar tamamen ürünü satan kişilere / kurumlara aittir. Ürün ile alakalı Google amcaya fitballs kullanıcı yorumları yada fitballs zayıflama çayı şikayetleri diye arattığımızda karşımıza onlarca site çıkmaktadır. Hiç şüphesiz ki bu sitelerin bir çoğu ürün satışının yapıldığı sitelerdir. Yeni olumsuz yorumları bulamayacağınız sitelerdir. Sitemizde ise -eğer varsa- fitballs kullananlar tarafından paylaşılacak olan olumlu yada olumsuz yorumları bulabilirsiniz.

Fitballs eczanelerde satılıyor mu?

Doğrusunu söylemek gerekirse ismine bakınca bir ilaç gibi geliyor olsa da aslında fitballs cla 1000 mg zayıflama kapsülü bir ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyesidir. Eczanelerde sağlık bakanlığı onaylı olarak satılan bir ürün değildir. Fakat sitelerinde tarım bakanlığından onaylı olduğu yazmaktadır. Onay belgesini ise maalesef bulamadık.

Fitballs işe yarıyor mu?

Direkt olarak fitballs işe yaramıyor diye birşey söyleyemeyiz. Bunun akside geçerlidir. Yüzde 100 fitballs kullanırsanız işe yarar diye bir iddiamız da yoktur. Ürünü satan kişiler her ne kadar işe yarıyor dese de yine de temkinli olmakta yarar vardır. Ne de olsa internetten satışı yapılan bir zayıflama setinden bahsediyoruz. İşe yarıyorsa Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarında gerçek kişiler tarafından yapılan yorumları bulabilirsiniz. Sitemizden de fitballs kullananlar ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlayacaklardır.

Zayıfladığımı Nasıl Anlarım?
Eğer diyet yapıyorsanız ve kilo verdiğinizi düşünmüyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Siz de zayıfladığımı nasıl anlarım diye soruyorsanız resmin üzerine tıklayınız.

Fitballs kullanıcı yorumları

Yeni bir ürün olması hasebiyle henüz kimse doğru düzgün denemediği için çok fazla yorum bulamazsınız. Fakat instagramda hatırı sayılır takipçileri olan bazı ünlülerin ürün tanıtım videoları Youtube’da dolaşıyor. Dilerseniz Youtube’a fitballs kullanan ünlüler diye yazarak ilgili videoları izleyebilirsiniz. Lütfen fitballs kullanıcı yorumları alanından ürün hakkında kafanıza takılanları sormayı unutmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here