Ana sayfa Haber Datça macunu kullanıcı yorumları

Datça macunu kullanıcı yorumları

1194
1
PAYLAŞ
Datça macunu şikayet konusu macuni nefesim nedir?
Datça macunu şikayet konusu macuni nefesim nedir?

Datça macunu, belki de son zamanların en çok konuşulan internet ürünlerinden biridir. Bir de şimdilerde datça macun-i nefesim adında yeni bir sigara bırakmaya yardımcı ürün çıkmış. Osmanlı macunu, sırlı bitkiler macunu, kuvvet iksiri macunu vs.. gibi ürünleri çok duymuş olsakta zannedersem datça acıbadem macunu bunların arasında en popüler olanıdır. (Osmanlı macunu olan mesir macununun çok eskiden beri gelen ününden bahsetmiyorum). Sizler için bu yazımızda datça macunu kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ve -varsa eğer- datça macunu şikayet / problemleri yayınlanacaktır.

Datça macunu nedir?

Datça macunu, içerisinde onlarca bitki özünün bulunduğu ve sigara bırakma ürünleri arasında en popüler olan bir gıda takviyesidir. İddia odur ki datça sigara bırakma macununu kullandığınız andan itibaren sigaraya karşı bir tiksinti duymaya başlıyorsunuz… Ne kadar doğrudur orasını Allah bilir. Her neyse biz gündeme geri dönelim.

Aslında bu ürünle alakalı çok tartışmalı konular var gündemde. Mesela Datça Belediyesi’nin resmi facebook sayfasında datça macunu ile alakalı bir açıklama yapılmış. Dilerseniz ilgili haberimize ulaşmak için sahte datça acıbadem macunu linkine tıklayabilirsiniz. Öte yandan ürünün işe yaradığını, memnun kaldığını söyleyen kişiler de yok değildir.

Datça macunu kullanıcı yorumları

Sayfamızda bulunan datça macunu kullananlar bölümünü mutlaka inceleyiniz. Ürünü kullanan kişiler düşüncelerini paylaşıyorlar. Genelde sipariş verdikleri ürünlerin eksik gittiğini, kavanozların kırık çıktığını yada bazı kişilerde içerisinde telefon da gelmesi gerekirken herhangi bir teknolojik ürüne rastlamadıklarını da söyleyeceklerdir. Çünkü ürün ile alakalı datça macunu kullanıcı yorumları diye Google’da arattığımızda benzer şikayetleri gördük.

Sırlı Bitkiler Macunu Kullananlar
İlk paragrafta da adı geçen sırlı bitkiler macunu ile alakalı detaylara ulaşmak için resmin üzerine tıklayınız. Sırlı bitkiler macunu, sigara bıraktıran bir ürün değildir. Enerji verdiği için tercih edilen ve mesir macunundan daha etkili olduğu iddia edilen bir sırlı karışımdır.

Datça acıbadem macunu şikayetleri

Biz sizler için her daim araştırmaya, bilgileri toplamaya devam edeceğiz. Gerçekten işe yarayan bir ürünse ve sizde bu ürünü kullandıysanız lütfen kullanıcı yorumları alanından fikirlerinizi paylaşarak, kullanmak isteyenlere de katkı sağlayınız. Satış fiyatı 59 TL olan bu ürünü sadece internetten sipariş verebiliyorsunuz. Sigara bıraktıran başka ürünleri de bizimle paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. ben facebook sayfasinda okudum datca belediyesi boyle birsey ile baglantimiz yoktur diyor nasil oluyor da datca macunu bu sekilde satilabiliyor?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here